Vstupem na tyto stránky souhlasíte s použitím cookies na tomto serveru.

close

Bazénová chemie

Počet produktů: 17

Podkategorie

 • Multifunkční tablety Acana 1kg

  Multifunkční tablety 5v1 představují nejjednodušší způsob údržby bazénové vody. Tablety jsou pomalurozpustné a obsahují směs pěti účinných látek včetně chloru. Díky multifunkčním tabletám lze udržet čistou vodu po celou dobu užívání bazénů. Balení obsahuje 5 multifunkčních tablet (jedna tableta má 200g).

  Látky obsažené v 1 tabletě zaručují hygienickou nezávadnost 20 m³ bazénové vody po dobu 1-2 týdnů. Spotřeba multifunkčních tablet  je závislá na počasí, frekvenci a množství koupajících se osob v bazénu.Před použitím multifunkčních tablet doporučujeme upravit hodnotu chloru rychlorozpustným chlorovým přípravkem Nocal (chlor šok) a srovnání hodnoty pH. Pravidelná kontrola obsahu chloru a hodnoty pH je nezbytná pro udržení křišťálové vody.

  Multifunkční tablety jsou vhodné i pro tvrdou vodu v bazénu. Tablety  nepokládejte na dno bazénu, ale používejte dávkovač. Tablety dodáváme v uzavíratelném plastovém kbelíku.

  Obsažené látky v multifunkčních tabletách:

 • Algicid Super 25L

  Vysoce účinná bazénová chemie Algicid Super 25 l. Jedná se o bezchlorový tekutý koncentrát k zamezení vzniku řas a k jejich likvidaci.

 • Bezchlorová chemie do bazenu a vířivek

Produktů na stránce

Produktů na stránce