Obchod - 602 174 823 Servis - 723 131 029 bajger@atlas.cz

PRODEJNA OTEVŘENA VE ZVLÁŠTNÍM REŽIMU

Dle rozhodnutí vlády se nařízení zákaz maloobchodního prodeje nevztahuje na prodejny zahrádkářských potřeb. Tyto prodejny mohou zůstat otevřené. Prosíme vstupujte s chráněnými ústy. Ideální je rouška, ale postačí šátek či jiná podobná ochrana. Prosíme vstupujte jednotlivě. V případě, že obsluhujeme zákazníka vyčkejte chvilku před prodejnou. Budeme se Vám věnovat za moment. Pokud máme zájem zakoupit vybraný stroj a nechcete jezdit na prodejnu, zavolejte na tel. 602174823 a dohodneme dodání (možno také doručit zdarma naším rozvozem dle dohody a vzdálenosti). Pokud máte zboží vybráno a chcete osobní odběr, zavolejte prosím předem a zboží připravíme. Dočasně nepomáháme při nakládce / vykládce stroje na servis. Platby prosíme provádět nejlépe platební kartou.

Sekací traktory Stiga

Traktory Stiga  jsou tradiční vyzkoušené modely traktorů, které se hodí k sekání středně velkých až rozlehlých pozemků včetně fotbalových hřišt.. Všechny vynikají snadnou obsluhou a vysokou spolehlivostí. Traktory se řídí předními koly, motor pohání zadní kola a sekací ústrojí je umístěné mezi předními a zadními koly. Všechny modely jsou vybavené hydrostatickou převodovkou  s plynule měnitelnou pojezdovou rychlostí vpřed i vzad. Posekaná tráva je standardně sbírána do zadního sběracího koše. Pokud budete chtít trávu mulčovat, stačí Vám vložit do výhozového otvoru mulčovací vložku.

Motorové Pily STIHL

STIHL Group vyvíjí, vyrábí a distribuuje nářadí pro lesnictví, zemědělství a péči o krajinu, stavebnictví a náročné domácí uživatele.

Skútry a invaldidní vozíčky Shoprider

Shoprider je největším světovým výrobcem a prodejcem skútrů pro seniory. Každoročně prodá jen v Evropě více než 40 tisíc elektrických skútrů a invalidních vozíků této značky.

All search results